• Valera i

Валера і ТИЖНЕВИЙ ЗВІТ #2

Привіт! Це Валера і...


Отримувана інформація формує світогляд, і щоб ці тижневі звіти були цікаві не лише мені, розкажу про цікавинки, які привернули мою увагу цього тижня.


Хоч Я і не фанат, та все ж яскрава подія - це черговий кліп від Gorillaz.Їх можна слухати або не слухати, але відео ряд (анімація на негативному фоні) в кінці заклик залишатися вдома і мити руки... Рекомендую.


Також варто переглянути трейлер нового мультсеріалу від Netflix "Північне Євангеліє" (який виглядає максимально божевільно).У титрах згадується Пендлтон Ворд, тому любителям "Час Пригод" має зайти.Для дітей які нудьгують на карантині, можуть зайти навчально-розважальні відео від Cartoon Network https://cutt.ly/utVSrfG..або відео від Smart Babies – Educational Kids Songs.Чому вони? Тому що це наше рідненьке. Канали створено в Україні. Відео можна дивитися як англійською так і українською мовами.


ПЕРШОСВІТ I анімаційний канал для дітейЯкщо дитини, яка змусить тебе це дивитися, поруч немає то Книга-мандрівка. Україна буде цікавою кожному.


...нова серія "Книги-мандрівки. Україна" відкриває героїчний цикл, що його присвячено могутній середньовічній державі, велич якої сучасник може осягнути, прирівнявши її до держави Семи Королівств – Київській Русі...

До речі вони випустили нове відео цього тижня:А ще, прямо сьогодні нове відео випустив Валера і ось власне воно :) У даному відео, Я спробував відповісти, насамперед, самому собі на питання: "Чому важливо планувати ?"Створення даного відео не єдине, що я робив. Робота над новим відео вже розпочата, хоча Я і не впевнений, що ця картинка матиме до нього якесь відношення.Так само як і цяНе думай, 3D - Не моє. Це лише стокові модельки і зроблений на замовлення Я.

Проте це ж тижневий звіт, і ти маєш знати куди Я витрачаю свій час. Мультфільм "Курочка ряба" навіть не чіпав. Робив щось крутезне! Мою першу мальовану історію.


Це Валера і Анімуємо Українською!186 перегляд

Останні пости

Дивитися всі