• Valera i

Авторське право. Валера і

Привіт, це Валера і в часи, коли Я ще був студентом, я намалював малюнок. Опублікував його на своїй сторінці та й забув. Аж до моменту коли хтось із друзів надіслав мені посилання.


За посиланням була якась група з "цитатами" і от до однієї з таких цитат хтось нагло вкрав мій малюнок. Чому нагло вкрав? На оригінальному малюнку стояло моє ім'я. На цитаті - ні.


Тоді мене порадував факт, що мій малюнок може збирати тисячі вподобайок, але зараз Я розумію - це було порушення моїх авторських прав.


Тому , думаю, що кожному варто знати, принаймні, про існування авторських прав.


Тут і відео:Коротко і цікаво. Широкими мазками про авторські права.

Кожен має право (і повинен) захищати те, що створює.


Власне про відео:


Пірат Олівець - давно хотів його десь використати.


Відео починається із зображення письменника, музиканта і художника - по опитуванню в instagram вийшло ніби як впізнавано.


Чому саме вони? - перші хто сапав на думку.Творча людина - малюнок дівчини.


У попередньому відео творча людина виглядала як татуйований чоловік. Але все ж стереотип "творчої людини", принаймні для мене, це от така дівчина.Хоча більшість дійсно творчих людей, яких Я знаю, виглядають як зовсім звичайні люди. Але ж це не цікаво)) Творча людина має бути епатажною (сарказм).


12 секунда - відсилка на Джеймса Бонда і його відому фразу. "Бонд. Джеймс Бонд" Як на мене звучить дуже схоже "Права. Авторські права" хахаМало хто помітить, тому що не хотів витрачати зайвий час на :Впізнаєте крилату фразу і чотири бренди ?

Далі цитую світове мистецтво.

Інсталяція «Комедіант» складається з банана, який Кателан приклеїв до стіни сірим скотчем.

Кота (на якому акцентується увага) - дійсно намалював Я, у 2010 році. (от тут)


Мені так сподобалось малювати людей, що я вирішив намалювати ще декілька:Для аноніма подумав використати маску Гая Фокса (V - означає вендетта, Анонімус)

Але вже використав її для користувача який лишає коментар, тому вирішив не повторюватися.


Зараз думаю, що потрібно було намалювати Назґула, це б перегукувалося з ґолумом, який охороняє своє золотце.


Типу аноніми в мережі полюють за золотцем (авторськими правами) щоб привласнити їх собі. А ґолум - це бідний творець відлюдник, який сидить самітником у своїй печері і боїться, що його золотце вкрадуть.


Ох яка крута метафора. Була б. Завжди от так - зробив, а потім вже подумав.Ну і повертаючись до відсилок. Тараса Шевченка, який тишком нишком втюхує кобзар помітять думаю всі.


Адаптований мем:Посилання на Кримінальне чтиво, а точніше посилання на роботу Бенксі, в якій він посилається на кримінальне чтиво і примарний патруль. Хоча то вже мабуть патруль відсилався до Бенксі. Неважливо.Полоса посередині показує де відео було "змонтовано" адже і ліворуч і праворуч Валера і це типу як один актор.


Тут до речі можна почути "глюк" зі звуком, тому що довелось викинути шматок про компенсацію. Коли писав сценарій опирався на інформацію, яка, як виявилося, змінилася у 2018 році.


Тому далі йде посилання на "Краще телефонуйте Солу" - сам серіал не дивився, але візуально думаючи про юриста подумав саме про нього.


Згадуючи Пуститися берега (Breaking Bad).І під кінець анонім, який пише коментар.А ще звук голоса у відео прискорено на 5%.


Ось так.


Якщо цей пост назбирає 10 сердечок, розкажу як створював попереднє відео

(або наступне).


Це Валера і Анімуємо Українською!


38 перегляд

Останні пости

Дивитися всі
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

©  2020 «Валера і».  Сайт зроблено на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now